NK Gaming

Nieuws

[NK2012] Kwalificatiemogelijkheden FIFA 12

Fifa12 spelers kunnen zich nu inschrijven voor twee kwalificatietoernooien die plaatsvinden op maandag 14 en woensdag 16 mei 2012 op Gamer01.nl. Het derde en laatste kwalificatietoernooi voor Fifa12 zal in een later stadium geopend worden.
 
Op 21 april hadden Koentje  en Irokus zich al voor het Nederlands Kampioenschap Gaming 2012 gekwalificeerd. Met nog 14 open spots zijn er nog genoeg mogelijkheden voor Fifa12 spelers om zich te kwalificeren.  
 
Gamer01 zal drie kwalificatietoernooien organiseren. Per toernooi kwalificeert de top 4 zich rechtstreekts voor het NK Gaming 2012. Voor de overige twee spots worden wildcards weggegeven. Uiteindelijk zullen er 16 spelers overblijven die het op vrijdag 8 en zaterdag 9 juni tegen elkaar opnemen.
 
Let op! De top 4 wordt geacht deel te nemen aande eindstrijd op vrijdag 8 en zaterdag 9 juni in het IJssportcentrum Eindhoven.
 
Kwalificatietoernooi #1:
http://www.gamer01.nl/tournament/50-NK-GAMING-Kwalificatie-Fifa12-Kwalificatie-1/
 
Kwalificatietoernooi #2
http://www.gamer01.nl/tournament/51-NK-GAMING-Kwalificatie-Fifa12-Kwalificatie-2/
 
Wees er snel bij want per kwalificatietoernooi zijn maar er maar 16 plekken beschikbaar!
 
Mede mogelijk gemaakt door: