NK Gaming

Nieuws

[NK2012] IeSF World Championship 2012 in Cheon-an City

Vorige maand maakte de IeSF bekend dat de IeSF World Championship 2012 van 4 tot 8 oktober 2012 gaan plaatsvinden in Cheon-an City, Zuid-Korea.
 

 
Van 4 tot 8 oktober 2012 staat Cheon-an City in het teken van de IeSF World Championship. Winnaars van de nationale kampioenschappen komen bijeen om te strijden om de felbegeerde titel 'Wereld Kampioen 2012'. 
 

Net zoals iedere editie van het Nederlands Kampioenschap Gaming worden de winnaars van de main tournaments naar de IeSF World Championship gestuurd. De, door de IeSF gekozen, titels van dit jaar zijn:

- Starcraft 2 (PC)

- Tekken Tag Tournament 2 (Playstation 3)*

* Bij de nationale kampioenschappen Tekken 6 gespeeld.
 
Dit betekent automatisch dat de Nederlands Kampioen van zowel Starcraft 2 (PC) als Tekken 6 (Playstation 3) zal afreizen naar de IeSF World Championship in Zuid-Korea.