NK Gaming

Nieuws

[NK2012] Vierde titel NK Gaming 2012 bekend!

 
Goed nieuws voor de Tekken liefhebbers. De IeSF heeft aangekondigd  Tekken Tag Tournament 2 als officiële titel op te nemen. Aangezien het spel pas in september 2012 uitgebracht wordt, zal Tekken 6 opgenomen worden in de titels die gespeeld zullen worden op NK Gaming 2012.
 
De International E-sports Federation (IeSF) heeft zojuist haar twee officiële titels bekend gemaakt:
- Starcraft 2 (PC)
- Tekken Tag Tournament 2
 
De IeSF heeft door middel van een internationale stemming gepolst bij welke games de wereldwijde interesse zou liggen. Op basis van die stemming is Tekken Tag Tournament 2 als officiële IeSF titel gekozen.
 
Normaliter zou dat betekenen dat Tekken Tag Tournament 2 op het NK Gaming 2012 gespeeld zou moeten worden, maar omdat Tekken Tag Tournament 2 pas in september 2012 gereleased worden, zal Tekken 6 de officiële NK Gaming 2012 titel zijn.
 
Dit brengt de officiële NK Gaming 2012 titels op vier, namelijk:
- Fifa 2012 (Xbox360)
- Starcraft 2 (PC)
- Call of Duty 4 (PC)
- Tekken 6 (Playstation 3)