NK Gaming

Nieuws

[NK2012] Mediapartner: Gamelux

Met trots maakt de organisatie van het NK Gaming 2012 haar tweede mediapartner bekend. De grootste en meest toonaangevende game community in de Benelux en het NK Gaming 2012 slaan de handen ineen om het evenement naar een hoger niveau te tillen.
 
 

 
Gamelux is de online plaats voor alles wat met eSports en de BeNeLux te maken heeft. Zo streven we naar een zo volledig mogelijke dekking van alle bekendste en populairste eSports titels in de wereld, met een grote focus op de Belgische en Nederlandse scene. Sinds de recente overname door 4Entertainement staat deze mediapartnerschap met NK-Gaming voor de nieuwe, professionele drive die achter het hernieuwde Gamelux project zit.

Games zoals Counter-Strike 1.6, League of Legends, DOTA2, Counter-Strike: Source, StarCraft 2 en andere worden voorzien van een zo doortastend mogelijke content: snelle en accurate nieuwsberichten, exclusieve interviews, up-to-date coverage en veel meer.