NK Gaming

Nieuws

Al ruim 27.000 keer gestemd op favoriete games!

Vanaf de aankonding van het Nederlands Kampioenschap Gaming 2008 op 5 februari is inmiddels meer dan 27.000 keer gestemd op een game!

Nadat de resultaten een tijdje lang voor een ieder te bekijken waren hebben we dit recent afgesloten om de spanning er tot het laatste moment in te houden. Sommige games steken met 'kop en schouders' boven de rest uit terwijl het verschil tussen andere games minder dan 50 stemmen is. Reden genoeg voor mensen die nog geen stem hebben uitgebracht om dit alsnog te doen en zodoende je favoriete game(s) richting het NK Gaming 2008 te loodsen.

Stemmen is nog mogelijk tot eind maart waarna we de definitieve games voor het NK Gaming 2008 bekend zullen maken, dus mail/bel/sms/fax je clanmembers en vrienden en zorg dat ook jouw favoriete game van de partij is!