NK Gaming

Nieuws

[NK2012] Derde titel NK Gaming 2012 bekend!

De derde titelselectie leverde een ware titanenstrijd op tussen Call of Duty Modern Warfare en Counter Strike 1.6. Liefhebbers zorgden er met man en macht voor dat er op hun favoriete game werd gestemd. Dat resulteerde uiteindelijk in 6.055 stemmen.
 
Na de 344 en 485 stemmen  tijdens de eerste- en tweede titelselectie heeft de derde titelselectie voor een primeur gezocht. Maar liefst 6.055 Facebookers stemden op hun favoriete game. Met name de Call of Duty Modern Warfare en Counter Strike 1.6 aanhang waren bloedfanatiek. Volgens Facebook bereikte de E-sportbond met deze poll 41.502 personen.
 
Trackmania Nations Forever schoot wederom uit de startblokken, maar kreeg wederom een grote nederlaag te verwerken. Het fanatisme van de liefhebbers van de populaire Call of Duty versie bleek op de laatste dag net iets groter dan die van de Counter Strike 1.6 aanhang.
 
De E-sportbond feliciteert de spelers en liefhebbers van Call of Duty 4 Modern Warfare, dat zich na Fifa 2012 en Starcraft 2 geschaard heeft bij de officiële titels van het NK Gaming 2012.

 
Eindstand titelselectie #3:
2565 stemmen: Call of Duty 4: Modern Warfare
2305 stemmen: Counter Strike 1.6
0487 stemmen: Counter Strike Source
0387 stemmen: League of Legends
0161 stemmen: Trackmania Nations Forver
0150 stemmen: Dota 2

Vanwege budget technische redenen  laat de volgende titelselectie nog even op zich wachten. Hou onze website en Facebook pagina daarom goed in de gaten!