NK Gaming

Nieuws

[NK2012] Eerste titel NK Gaming 2012 bekend!

De eerste titelselectie van het NK Gaming 2012 is zojuist ten einde gekomen. Maar liefst 344 mensen brachten hun stem uit op de Facebook-pagina van de E-sportbond. Tevens is het vanaf vandaag ook mogelijk om te stemmen op de 2e titel die op het NK Gaming 2012 gespeeld zal worden.
 
Daar waar men had verwacht dat Starcraft 2 als eerst verkozen zal worden tot officiële titel, was het in de beginfase Trackmania Nations Forever die de aandacht op zich vestigde door het hoge aantal stemmen in kort tijdsbestek. Uiteindelijk werd het populaire racespel ingehaald door Fifa 2012 en zelfs met grote cijfers verslagen.

De E-sportbond feliciteert de spelers en liefhebbers van Fifa 2012, dat bij deze officieel erkend is als de eerste E-sporttitel die gespeeld zal worden op het NK Gaming 2012.

Quake Live en Heroes of Newerth sprongen er in negatieve zin uit. Op beide games werd in totaal maar 5 keer gestemd.

Eindstand titelselectie #1:
105 stemmen: Fifa 2012
084 stemmen: Trackmania Nations Forver
071 stemmen: Starcraft 2
057 stemmen: League of Legends
022 stemmen: Call of Duty 4
003 stemmen: Quake Live
002 stemmen: Heroes of Newerth
 
Liefhebbers van Quake Live en Heroes of Newerth zullen alles uit de kast moeten halen mochten ze hun favoriete game op het NK Gaming 2012 willen terugzien. Na deze titelselectie zullen de twee games met de minste stemmen afvallen en vervangen worden door twee andere populaire E-sporttitels.
 
Het is nu zaak om je stem te laten horen voor het bepalen van de tweede officiële E-sporttitel. Wederom dus de vraag: Welke game wil jij op het NK Gaming 2012?
 
Stem nu op:
> Facebook <