NK Gaming

Nieuws

Winnaars NK Gaming 2010

Afgelopen zondag 26 september was de finale dag van het NK Gaming 2010 bij GameCafe Wzzrd in Enschede. Met een uitstekende opkomst en een sfeervolle ambiance was de dag gezellig en vooral goed verlopen. De volgende spelers hebben een podium plaats weten te bemachtigen in de volgende games:


FIFA10:
1.       K0entje92
2.       Absie
3.       Nicknl-11


Warcraft III: The Frozen Throne:
1.       Grubby
2.       Sasuke
3.       SushiLicious


Guitar Hero:
1.       Reflex WhYYZ
2.       Reflex Sp1N
3.       Reflex Boadie

Super Smash Bros. Brawl:
1.       Wolf
2.       Hidoshi
3.       Tigertooth


De nummers één mogen zich voor een jaar lang officieel Nederlands kampioen noemen van 2010. Voor Fifa en Warcraft 3, zit er voor de nummers 1 en 2 een extra prijs aan zij gaan de Nederlandse eer verdedigen in Zuid Korea op de IeSF Grand Final (Wereld Kampioenschappen Gaming).

Wij feliciteren de winnaars en bedanken de overige deelnemers voor hun bijdrage aan dit geslaagde evenement.

Tevens willen wij onze sponsoren bedanken voor hun bijdrage aan dit evenement, zonder hun zouden we niet tot een geslaagd evenement zijn gekomen.

Foto's van het evenement kan je hier en hier vinden.