NK Gaming

Nieuws

Let op! Lokatiewijziging NK Gaming 2010

De E-sportbond wil het beste voor de sport en onze gamers. Verschillende moeilijke beslissingen zijn er genomen en de conclusie is: het NK Gaming 2010 wijkt uit naar de WZZRD in Enschede.
 
Zondag 26 september zal de WZZRD in Enschede haar deuren open stellen voor alle gamers in Nederland. Het gamecafé zal in samenwerking met bioscoop CineStar het NK faciliteren. WZZRD biedt uitgebreide mogelijkheden, flinke game pc’s om mee te gamen en ruimte voor al onze games. Het verplaatsen van het NK is dus naast een tegenvaller ook een meevaller. We hopen met de verhuizing het NK Gaming 2010 beter dan ooit te maken.
 
Ook wijst de E-sportbond er nogmaals op dat de inschrijvingen geopend zijn. Klik bovenaan de website op ‘inschrijven’ om je inschrijving te starten. Zorg ervoor dat je ook ingeschreven staat op Ik Ben Gamer.
 
Dus, noteren in je agenda: zondag 26 september in WZZRD Enschede.