NK Gaming

Nieuws

Vrijwilligers gezocht voor NK Gaming 2010

Het NK Gaming groeit en groeit. In 2010 maakt de E-sportbond en flinke stap met het NK Gaming 2010 in de Lichtfabriek in Haarlem. Een grote hal in industriële stijl met een grootse opzet moeten het NK Gaming 2010 het beste NK ooit maken. Maar het NK groeit zo hard dat onze huidige vrijwilligers het niet aan kunnen.

Daarom vraagt de E-sportbond jullie hulp. We zijn op zoek naar gamers die ons willen helpen op het NK Gaming 2010. We zoeken mensen die ons vrijwillig willen helpen met de opbouw van het evenement, het overzien van de wedstrijden en andere han en spandiensten.

Geïnteresseerde kunnen contact opnemen met Rutger van der Heijden via rutger@e-sportbond.nl. Zorg dat je in het onderwerp ‘NK Gaming hulp’ zet, dan nemen wij contact met je op.