NK Gaming

Nieuws

Tickets voor finale NK te winnen op Campzone

Afgelopen maanden was er de gelegenheid voor gamers om tickets te winnen voor de kwartfinales van het NK Gaming 2010. Op The Reality in Drachten en The Party in Eindhoven zijn voor diverse games tickets weggegeven, waardoor gamers een stapje dichterbij de titel Nederlands kampioen komen.

Op Campzone in Oirschot zullen nog enkele tickets vergeven worden voor enkele PC titels. Gamers op Campzone kunnen zich via verschillende toernooien bewijzen en aanspraak maken op de tickets voor de kwartfinales. Voor console games zullen helaas geen tickets worden weggegeven.

Voor gamers die geen ticket hebben weten te bemachtigen, geen nood. Op 26 september, de dag dat het NK Gaming 2010 gehouden gaat worden, is er nog een mogelijkheid om een plekje in de finale te winnen. Meer informatie hierover zal in de loop van de tijd gegeven worden, dus houd www.nk-gaming.nl goed in de gaten.