NK Gaming

Nieuws

De tweede voorronde op “The party” is gespeeld.

Op zaterdag 3 april werd de tweede voorronde van het NK-gaming gespeeld op ‘The Party’ in Eindhoven. Met een uitstekende opkomst en een sfeervolle ambiance was de dag gezellig en vooral goed verlopen. De spelers die zich gekwalificeerd hebben, zullen we aan het eind van dit jaar terug zien in de kwartfinales van het NK-gaming. Echter voor Halo3 geldt een ander punten systeem kijk voor meer informatie op het Halo3forum.

De winnaars van de console games:


Guitar Hero: Greatest Hits

Reflex Sp1N

Street Fighter 4

Ferdi

FIFA10

Mattblack

Super Smashbros Brawl

Cenel

Halo 3

The Carelions

De winnaars van de pc games:

Call of Duty: Modern Warfare

TLR “The Last Resort”

Trackmania Nations Forever

XAI death

Wij feliciteren de winnaars en bedanken de overige deelnemers voor hun bijdrage aan dit geslaagde evenement. Houd de website in de gaten voor de volgende voorrondes.