NK Gaming

Nieuws

Voorrondes Beursgebouw Eindhoven leveren eerste finalisten NK Gaming 2008

De eerste voorrondes zijn alweer voorbij en de eerste finalisten kunnen bekend gemaakt worden. Het was gezellig en vooral ook spannend afgelopen weekend in Beursgebouw Eindhoven tijdens het evenement The Party VI. Zo'n 300 deelnemers hebben meegedaan aan de voorrondes van het NK Gaming 2008. De onderstaande spelers/teams hebben zich geplaatst voor de NK Gaming 2008 finale op 21 juni in Utrecht:Counter-Strike 1.61. DCC-Gaming2. Logic3. Edit-BenQCall of Duty 41. Sampel This2. BAPE3. Motivated (ESCN)4. AFutureUnreal Tournament 31. dont.hate\DaRk_DuDe2. dont.hate\LeKaiM3. dont.hate\Lakai4. NutralWarcraft III The Frozen Throne1. Kiezel_Steen2. Visser3. MobyWan4. ReavaaFIFA 20081. Bartinho2. Quest3. LwdDevil4. lightingTrackMania Nations Forever1. Cleem2. Twarxy3. Card Nox4. dont.hate\PrimaryWii Sports Tennis1. Spinneman2. Intenszz3. Quest4. FenrirSoul Calibur III1. Fenrir2. AntaeusGuitar Hero III1. |BWR|Light2. grass3. Heero4. BelgarathHalo 31. Spinneman2. Furio3. Xstyle4. BeksideAls je één van de finalisten bent, zorg er dan voor dat je staat ingeschreven bij het NK Gaming, zodat we je kunnen uitnodigen op de grote finaledag. Spelers die zich niet geplaatst hebben kunnen nog terecht bij de online voorrondes die op 30 mei, 31 mei en 1 juni plaatsvinden. De inschrijvingen hiervoor gaan binnenkort van start. Tot dan!