NK Gaming

Nieuws

Eerste details voorrondes NK Gaming 2008 bekend

Aankomend weekend (18, 19 en 20 april)  vinden de eerste voorrondes van het NK Gaming 2008 plaats in Beursgebouw Eindhoven. De gamers hebben hun borst al natgemaakt en staan klaar voor de strijd. Alleen hadden wij hen nog enige informatie tegoed. Via de nieuwe informatiepagina kun je nu terecht voor alle details omtrent de aankomende competities.Het is belangrijk om te weten dat de inschrijvingen van de voorrondes in Beursgebouw Eindhoven een uur van tevoren sluiten. Deelnemers van de voorrondes dienen uiterlijk een half uur voor de start van de competitie aanwezig te zijn op het evenement. Alleen deelnemers van het evenement The Party VI kunnen deelnemen aan de pc-voorrondes in Beursgebouw Eindhoven. Voor de consolecompetities heeft iedereen toegang.E-sportbond wenst alle deelnemers van de NK Gaming 2008 voorrondes in het Beursgebouw Eindhoven alvast heel veel succes!