NK Gaming

Nieuws

[NK2013] Meer prijzen: Netgamez 2013 tickets!

Met het Nederlands Kampioenschap Gaming 2013 voor de deur worden er nog prijzen toegevoegd. De winnaars van Counter-strike Global Offensive, League of Legends en de top 3 van StarCraft II mogen zich opmaken voor Netgamez 2013.

Netgamez is voor velen de meest legendarische LAN-party die Nederland ooit gekend heeft. Na enkele jaren van afwezigheid, komt Netgamez komende zomer terug (16 t/m 18 augustus 2013). 

Afgelopen maanden is Netgamez bezig geweest met een grote inzamelingsactie waarmee het evenement deels gefinancieerd kan worden. Inmiddels is 3610 euro gepledged  en komt het evenement steeds dichterbij.

 

De Nederlands Kampioenen van Counter-strike Global Offensive en League of Legends en de complete top 3 van StarCraft II mogen zich opmaken voor Netgamez 2013. Aanstaande zondag (9 juni 2013) vindt de ontknopping plaats in het IJssportcentrum Eindhoven.