NK Gaming

Nieuws

[NK2013] MSI aanwezig tijdens Dutch Gaming Festival

MSI zal tijdens het Dutch Gaming Festival aanwezig zijn. Bij de MSI stand kun je gamen de nieuwste MSI laptops en PC's.

Natuurlijk staat het Dutch Gaming Festival allang in jouw agenda. Als je dan op zondag 9 juni aanwezig bent, zorg er dan in ieder geval ook voor dat je even een kijkje komt nemen bij de MSI stand. Tijdens het Dutch Gaming Festival kun jij met de MSI laptops en PC's het ultieme game-gevoel ervaren.

 


En dat is nog niet alles! MSI stelt hardware beschikbaar voor het Dutch Gaming Festival. Tijdens het Dutch Gaming Festival kunnen bezoekers deelnemen aan de MSI contest. Hiervoor moeten bezoekers aan diverse opdrachten uit te voeren om uiteindelijk kans te maken op een gloednieuw Z77 MPOWER MSI moederbord!

Ook de winnaar van de StarCraft II competities tijdens HCC!lan gaat er vandoor met een Z77 MPOWER MSI moederbord!