NK Gaming

Nieuws

BNN aanwezig tijdens voorronde NK Gaming 2008

Tijdens de voorronde van het NK Gaming 2008 op ' The Party', zal 101.tv, het digitale jongerenkanaal van BNN, aanwezig zijn om een reportage te maken van de eerste voorronde van het Nederlands Kampioenschap Gaming 2008. Het verslag hiervan zal op het digitale TV-station 101.tv te zien zijn vanaf 23 april.Erik Koehoorn, productieleider BNN: 'Gaming leeft enorm onder de doelgroep van 101.tv. Veel aandacht voor gaming is er op dit niet op de landelijke tv en het is dan ook logisch dat 101.tv aanwezig is op het NK. In de toekomst willen wij op 101.tv zeker meer aandacht gaan besteden aan gaming.'Stefan Gerts, commercieel manager E-sportbond: 'Het is uiteraard hartstikke mooi dat 101.tv bij deze voorronde aanwezig is zodat gaming ook onder een breed publiek een gezicht krijgt. Daarnaast biedt het voor de mensen die niet aanwezig kunnen zijn de kans om alsnog een indruk te krijgen van dit evenement.'