NK Gaming

Nieuws

Metro sluit mediapartnerschap met E-sportbond inzake NK Gaming 2008

Metro en de E-sportbond hebben een mediapartnerschap gesloten inzake het komende Nederlands Kampioenschap Gaming 2008. Metro, met dagelijks meer dan 1.9 miljoen lezers het grootste gratis dagblad van Nederland, zal in aanloop naar het NK Gaming 2008, waarvan de finale plaatsvindt op 21 juni in Utrecht, een aantal artikelen wijden aan het NK Gaming en daaraan gerelateerde onderwerpen. Er zal onder andere een interview met Jasper Schoo, voorzitter van de E-sportbond, over het komende NK geplaatst worden en ook zullen een aantal deelnemers aan het NK aan het woord komen.
Jasper Schoo, voorzitter E-sportbond: 'Deze samenwerking is uiteraard een mooie gelegenheid om het NK Gaming 2008 onder een breder publiek kenbaar te maken en om iedereen op te roepen absoluut een kijkje te komen nemen op 21 juni wanneer de toppers van Nederland het tegen elkaar op zullen nemen op de felbegeerde titel 'Nederlands Kampioen 2008' te winnen.'
Silvio de Groot, algemeen directeur en uitgever van Metro Holland: ‘Gaming wordt steeds populairder in Nederland. Er worden inmiddels meer games dan muziek cd’s verkocht en de Nederlandse toppers doen mee in de absolute wereldtop. Onze doelgroep wil hiervan op de hoogte zijn. Metro volgt gaming op de voet met onder andere een wekelijkse pagina. Een mediapartnership met het NK-gaming past hier goed bij want zo zijn onze lezers als eerste op de hoogte van de laatste nieuwtjes en achtergronden op het NK.’